MOS technik je zavedeným poskytovatelem automatizačních a strojírenských služeb do mnoha průmyslových oborů. Za léta své existence jsme získali pověst kreativního a spolehlivého partnera předních nadnárodních společností i dynamických malých firem. Přinášíme promyšlená řešení technických problémů a výzev. Pracujeme na zkvalitnění procesů, zvyšování provozní efektivity a návratnosti vašich investic. Garantujeme dodržení termínů i cen.

Historie

Značka MOS technik je na trhu od roku 2011, zkušenosti našich pracovníků zejména v oblasti jednoúčelových strojů, fluidní techniky a systémů stlačeného vzduchu jsou ale podstatně delší. 

O rok pozděj jsme zahájili vývoj a výrobu vzduchových nožů a trysek. Postupně jsme rozšiřovali i sortiment ionizačních ofuků a kapalinových trysek.

V roce 2014 jsme začali s exportem vzduchových nožů. Tak vznikla naše obchodní zastoupení na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Turecku, Izraeli, Itálii, Španělsku, Belgii a dalších. Paralelně se nadále rozvíjel segment konstrukce jednoúčelových strojů a fluidní techniky. 

  • Trvale se zvyšuje odbornost našich konstruktérů a techniků.
  • Sortiment pružně reaguje na technologické trendy i reálné požadavky z praxe.

Kompetence

Za naším renomé stojí především odborná způsobilost kmenových pracovníků i všech spolupracovníků. Dosahujeme vysoce nadstandardní úrovně kvality, výkonu, životnosti, ceny, termínů i zajištění servisu. Hluboká znalost trhu s komponenty a úzké kontakty s jejich předními dodavateli nám umožňují nacházet řešení i tam, kde jiní pro jeho cenu nebo složitost selhávají. 

Nabytých znalostí a zkušeností z oblasti systémů stlačeného vzduchu, průmyslových armatur a technologických zařízení využíváme i při školeních a poradenské činnosti.

Garance

Kompetentnost

Naši lidé mají rozsáhlé znalosti v oborech od mechaniky, fluidní techniky a senzoriky přes robotiku a elektro až po programování. Úzce spolupracujeme s VŠB-Technickou univerzitou Ostrava.

Poctivost a otevřenost

Jsme připraveni na individuální podmínky i požadavky. Předkládáme srozumitelné nabídky a přehlednou dokumentaci. Nekouzlíme s cenou, ale s vlastním technickým řešením. I proto se k nám zákazníci vracejí.

Systematické řešení

Pečlivě se věnujeme všem fázím výrobního procesu. Nejdeme do věcí naslepo, neodcházíme od rozdělané práce. Garantujeme kvalitu návrhu i zpracování, poskytujeme účinný servis.

Prokazatelné přínosy

Jsme technici, a proto věříme faktům. Navrhujeme jen řešení, o jejichž účinku jsme přesvědčeni. Prokážeme vám to černé na bílém.

Máte dotazy? Chcete své zadání posoudit?

Prosím volejte +420 739 227 771. Vyslechneme, vymyslíme.

Napište nám