Měření spotřeby tlakového vzduchu

Měření spotřeby tlakového vzduchu

Naše firma MOS technik se věnuje širokému spektru služeb v oblasti úspor tlakového vzduchu. S péčí o systémy tlakového vzduchu souvisí také přehled o jeho množství, které Váš provoz spotřebuje. Vhodné je také měření ztrát způsobených úniky stlačeného vzduchu do okolí, množství vzduchu spotřebované na ofuky apod.

Měření spotřeby tlakového vzduchu

Proto Vám nabízíme také komplexní služby v oblasti měření. Navrhneme, dodáme, naistalujeme a zprovozníme měření na míru Vašemu provozu. Ať už je potřeba měření stabilní nebo jednorázové, ať se jedná o spotřebu celého provozu, či jednotlivých linek.

V případě, že neplánujete investici do průtokoměru samotného, jsme připraveni nabídnout Vám měření jako službu, kdy nainstalujeme náš přístroj do Vašeho provozu, následně zpracujeme naměřená data a dodáme výstupní zprávu z měření.

Pro měření používáme převážně snímače pracující na principu kalorimetrických měření, kdy je snímačem detekováno teplo generované tokem monitorovaného média a konvertováno na měřicí signál k digitálnímu zpracování. Sami si pak určíte způsob zpracování naměřeným dat. Použití moderních snímacích technologií zajišťuje velmi přesné výsledky měření.

Přípravek pro měření spotřeby tlakového vzduchu S-AIR

Chcete mít pod kontrolou spotřebu tlakového vzduchu na jednotlivých technologických uzlech? Vyvinuli jsme pro Vás přípravek S-AIR - univerzální komplexní měřicí přístroj pro snadné měření průtoku a sběr dat!

Aplikace

  • Měření spotřeby strojů, linek, ofuků atd
  • Zjištění množství unikajícího tlakového vzduchu
  • Měření spotřeby tlakového vzduchu, N2 , CO2 , O2 a dalších plynů

Pokud chcete vědět více o snadném způsobu měření spotřeby tlakového vzduchu, prosím kontaktujte nás.

Příloha: technické údaje